PulsMiasta.com – Najlepsze fotorelacje z Tarnowa!

Tarnów: Czy miasto może liczyć na kolejną mega gwiazdę?

Koncert legendarnej grupy „Scorpions” przeszedł już do historii, jednak nie jeden fan zespołu do dziś wspomina ten koncert z wielkim entuzjazmem i być może niedowierzaniem, że to właśnie Tarnów znalazł się na trasie koncertowej muzycznej legendy.

Organizatorzy koncertu, mają nadzieje, że uda im się sprowadzić w 2012r kolejną gwiazdę muzyczną, która zachwyci i zapadnie w pamięci mieszkańcom. Organizacja takich koncertów to przede wszystkim ogromna reklama dla miasta. Tarnów wiele zyskał dzięki grupie „Scorpions”, na koncert zjechali się fani z całej Polski i nie jeden uczestnik koncertu miał okazje być po raz pierwszy na „Polskim biegunie ciepła”.

W jednym z udzielonych wywiadów dyr. Marcin Sobczyk przekonuję, że rozmowy z gwiazdą trwają. Muzyka ma być łagodniejsza od tej, którą gra grupa z Hannoweru. Dyrektor zapewnia, że kiedy tylko kontrakt z wykonawcą zostanie dopięty na ostatni guzik, mieszkańcy dowiedzą się, który artysta odwiedzi nasze miasto.

Gdy spojrzymy na kalendarz wydarzeń muzyczny w Polsce możemy sądzić, że nie będą to takie gwiazdy jak: Madonna, Guns N’ Roses, Red Hot Chili Pepers, Elton John, Metallica czy Coldplay. Wszystkie te zespoły i gwiazdy mają ustalone terminy koncertów w Polsce. Jednak nasze miasto lubi zaskakiwać i wszystko się może zdarzyć. Musimy być tylko cierpliwi i trzymać kciuki aby kolejny koncert na naszym „Polskim Biegunie Ciepła” doszedł do skutku i był czymś nie zapomnianym.